KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

ELMALI TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ  San. Tic. Ltd. Şti. 2017 yılında hizmet vermeye başlayıp profesyonel olarak  Güvenlik-Alarm Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri  ve Teknik Servis alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Büyük hızla gelişen teknoloji, aynı hız ve büyüklükte birçok ihtiyacı beraberinde getirmektedir. Bu süreç içerisinde 2 yıldır sektörde hizmet veren firmamız, ürün kalitesini korumakta, teknik ve satış sonrası destek hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

Sektörde oluşturduğumuz tecrübelerimizi son güvenlik teknolojileriyle donatarak müşterilerimize daha güvenli yaşam alanları sunmak,müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak bizim işimizdir.

 

Çalışma Prensiplerimiz:

TESPİT:

Yapılan keşif ve çalışmalar ile korunacak alan risk analizi yapılır.Risk analizi ve yönetiminin amacı; kurumların olabilecek tehlikelere karşı uygun cevap verebilecek, tehditlerin etkisini ve olma ihtimalini azaltacak hazırlıkları, prosedürleri ve kontrolleri tespit etmektir.

ÇÖZÜM:

Yapılan keşif ve tespitin ardından çözüm ve sonuç odaklı bir çalışma başlatılır. Gerçek çözümün ürün satmaktan değil hizmet üretmekten geçtiğini bilerek hazırlanan çözümler müşteriye sunulur. Tüm çözümler detaylı incelenerek gidilecek sonuca ihtiyaçlar ve riskler göz önünde tutularak gidilir. Burada asıl gerekliliğin pahalı ürünlerden değil doğru çözümlerden geldiği sürekli gündemde tutulur.

SONUÇ:

Sonucun üretime, huzura ve maliyete olan katkıları reel olarak tespit edildiği gözlenir. Uzun ömürlü sistemlerin sürekli bakım altında olduğu bilici ile tüm sistemler tarafımızdan periyodik kontrollerle incelenir. Herhangi bir aksama sorun anında çözülerek raporlanır. Yapılan tüm çalışmalara güvenlik amaçlı olduğu asla unutulmaz.

ELMALI TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ; Kameralı güvenlik sistemleri, ağ network alt yapı çözümleri, yangın ihbar alarm, hırsız alarm, personel ve geçiş kontrol sistemleri, santral kurulumu ve iletişim çözümleri ile enerji tasarruf sistemleri üzerine çözümler getiren %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş güvenlik firmasıdır.