HİZMETLERİMİZ

ELEKTRONİK ÜCRET TOPLAMA SİSTEMİ

ELEKTRONİK ÜCRET TOPLAMA SİSTEMİ

Elektronik Ücret Toplama Sistemi, akıllı şehir konseptinde yer alan Akıllı Ulaşım Çözümlerimizin temel yapı taşlarından biridir. EÜTS ulaşım için harcanan zamanın en verimli şekilde kullanımını sağlar. Ön ödemeli ve akıllı okut-geç kartlar ile şehir içi ulaşımda toplu taşıma hizmet kalitesini bir üst sınıfa taşır.

Yolcu/Şoför hareketlerinde para alışverişi devrini kapatan, Elmalı Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri yazılım ve donanımları sayesinde, az zamanda daha çok yolcunun hızlıca araca binmesi sağlanır.

Yolcu/Şoför hareketlerinde gösterilen tüm alışkanlıklar, ihtiyaçlar ve tercihler göz önünde bulundurularak tasarlanan sistemde, verilerin hepsi kayıt altına alınarak detaylı raporlar hazırlanabilmektedir.

Elmalı Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri olarak Elektronik Ücret Toplama Sistemimiz; kamu ve özel işletmelerin “kolay kullanım, kaliteli ulaşım ve güvenilir elektronik tahsilat” ilkeleri ile modern toplu taşıma hizmeti yapmasını sağlamak amaçlı tasarlanmış yeni nesil projelerimizdendir.

ELEKTRONİK ÜCRET TOPLAMA SİSTEMİ BİLEŞENLERİ NELERDİR?
Asis Akıllı Bilet
Validatör
Sürücü Kontrol Paneli
DVR
Kamera
Kiosk – Bilet / Kart Satış ve Dolum Cihazı
Toplu Taşıma Araçları Güzergâh Paneli
Akıllı Durak
ABYS (Akıllı Bilet Yönetim Sistemi) Mobil / Web Uygulaması
Sistem, nakit para alışverişi ve kâğıt bilet kullanımları ortadan kaldırıp, yolcuların belli ücretler ile hızlı ve konforlu yolculuk yapmasını sağlar.

Akıllı duraklar, web/mobil uygulamaları ile ulaşacakları yere zamanında varmalarını sağlarken aynı zamanda toplu taşıma işletmelerinin de gelirini güvenli bir şekilde toplama ve gelir paylaşımını elektronik ortamda yönetmesini sağlar.