HİZMETLERİMİZ

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Firmanın sahip olduğu, tüm motorlu taşıtlarının yasal ve kanuni süreçlere uygunluğunu sağlayarak, araçların alındığı günden satıldığı güne kadar en optimum maliyetle, en verimli şekilde, kullanımını ve yönetimini sağlayan, hizmetlerin bütünüdür.

 

Araç Takip Sistemine sahip şirketlerde, araç takip sistemi verileri ile işletmenin verimliliğini arttırıp, araçların güvenliği, operasyon verimliliği ve yakıt tüketimini kontrol altına alınması sağlanır. Araç, bakım onarım, takip, dokümantasyon, insan kaynakları, sevk ve idare gibi birçok aktörü bulunmaktadır.

 

Sistem, yönetim kısmında gelen sipariş emirleri doğrultusunda uygun araç seçimi yapılmasını, aracın belirtilen yükleme noktasına istenilen zamanda ulaşmasını ve yükleme yapılmasını sağlar. Kısaca sevk ve idare işlemi yapmayı sağlar.

 

Araca ait zorunlu, gerekli belgeler ve yola ait belgeler Araç Takip Sistemi ile takip ve kontrol edilir. Sistem, bakım onarın kısmında araç için gerekli muayene/bakım tarihlerini tutan, tarihler yakınlaştığında uyarı veren, yola çıkacak aracın gerekli bakımlarının yapılıp yapılmadığı gibi durumları görüp yönetebilmenizi sağlar.

 

Sistem için en önemli kayıtlardan biri de güvenli insan kaynaklarıdır. Aracı kullanacak şoförün bilgileri, gerekli evrak kayıtları vb. gerekli bilgileri görebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar.

 

Elmalı Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri'nin  geniş kapsamlı Araç Takip Sistemi kurumların araçları ve şoförleri için sorunsuz hizmet verebilmeleri için tasarlanmış, kurumların analiz ve raporlama yapabilmesi sağlanarak zamandan kazanması, giderlerin minimuma indirilirken doğru stratejiler ile performansın maksimum seviyeye yükseltilmesini sağlar.